باکس تبدیل ssd و هارد

کاربرد باکس تبدیل ssd و هارد:

اگر شما بر روی هارد لپ تاپ خود اطلاعات مهمی را ذخیره کرده باشید و قصد این مورد را دارید که آن را به عنوان یک هارد اکسترنال مورد استفاده خود قرار دهید تا بتوانی اطلاعات آن را به راحتی منتقل کنید نیازمند به این هستید که یک باکس تبدیل ssd و هارد خریداری کنید. یکی از اصلی‌ترین وظیفه‌هایی که باکس تبدیل دارد این است می‌تواند هارد اینترنال را به هارد اکسترنال تبدیل کند. استفاده از باکس تبدیل به افراد این قابلیت را می‌دهد تا بتوانند اطلاعات خود را همراه خود داشته باشند و به آسانی بتوانند به دستگاه‌های دیگر متصل کنند.

 

وظیفه باکس تبدیل ssd و هارد:

باکس‌های تبدیل ssdقابلیت جا به جایی و حمل و نقل آسان را دارند. این محصول از جنس فلز و پلاستیکی می‌باشد. یکی از ویژگی‌هایی که این باکس دارد رابط خروجی آن است. برای باکس تبدیل‌هایی که دارای رابط خروجی هستند از مدل USB3.0 Micro B استفاده شده است. این سیم رابط به شما این قابلیت را می‌دهد تا بتوانید به راحتی این باکس را به لپ تاپ و دیگر دستگاه‌های خود متصل کنید و نیازی به تبدیل سیم نداشته باشید.

 در برخی از باکس‌های تبدیل شاهد فن‌های خنک کننده می‌باشیم که این امر باعث شده است تا جلوی گرم شدن بیش از حد هارد را بگیرند.باکس تبدیل ssd و هاردباعث خواهد شد تا اطلاعات شما با سرعت بالاتری جا به جا شوند. 

برای آن که بتوانید این محصول را بر روی لپ تاپ خود نصب کنید نیازمند به استفاده از پیچ هستید. باکس تبدیل ssd و هارد از سیستم‌عامل‌های لینوکس، ویندوز، مک را پشتیبانی خواهد کرد. این محصول برای افرادی مناسب است که نیازمند به آن هستند که اطلاعات خود را همیشه همراه داشته باشند.  باکس تبدیل ssd و هارد دارای اندازه و مدل‌های مختلفی است که شما می‌توانید آن‌ها تهیه کنید. 

 

خرید و قیمت باکس تبدیل ssd و هارد:

اگر شما بر روی هارد اینترنال خود که بر روی لپ تاپ می‌باشد اطلاعات مهمی را ذخیره کرده‌اید، باخرید باکس تبدیل ssd و هاردمی‌توانید هارد اینترنال خود را به یک هارد اکسترنال تبدیل کنید و به راحتی اطلاعات مهم خود را جا به جا کنید. وظیفه اصلی این باکس همان طور که گفته شد است است که هارد اصلی و یا همان SSD را به هارد اکسترنال تبدیل کند.خرید باکس تبدیلبه شما این امکان را می‌دهد تا همیشه بتوانید اطلاعات خود را همراه خود داشته باشید و با دیگر دستگاه‌ها به اشتراک بگذارید. 

 

خرید اینترنتی باکس تبدیل ssd و هارد:

باکس تبدیل ssd و هارداز بدنه‌ای بسیار مقاوم و با کیفیتی ساخته شده است تا کیفیت آن را بالا ببرد. این بدنه در طراحی خود از ادغام فلز و پلاستیک ABS ساخته شده است. این باکس از طریق درگاه microB به رایانه شما متصل خواهد شد و این می‌تواند اطلاعات موجود بر روی حافظه جانبی را با سرعت بسیار بالاتری را برای شما انتقال دهد.باکس تبدیل ssd و هارددارای سرعت انتقال معادل 5 گیگابایت بر ثانیه می‌باشد. برای استفاده از این باکس فقط کافی است حافظه دستگاه را از جای درآورید و در داخل آن قرار دهید و به کمک درگاه microB به انواع دستگاه‌ها متصل کنید. اتصال سریع و آسان حافظه SSD و هارد دیسک به انواع دستگاه‌ها با استفاده از پورت USB امکان‌پذیر است. شما می‌توانید حافظه‌هایی که دارای ظرفیت بالایی می‌باشند را خریداری کنید و از این طریق آن‌ها را به عنوان یک هارد اکسترنال تبدیل کنید. شما می‌توانید با استفاده از این باکس‌ها حافظه‌های رایانه‌های قدیمی خود را که بدون مصرف را نیز مورد مصرف خود قرار دهید. 

خرید اینترنتی باکس تبدیل ssd و هارد ، با توجه به اطلاعات و جزئیات ارائه شده برای هر محصول دربازار چاپ ایرانبر اساس بودجه ای که دارید، امکان پذیر است. شما می‌توانید با ورود به صفحه‌ی اختصاصی هر محصول می‌توانید از مشخصات فنی و جزئیات فروش محصولات اطلاع بیابید.

در صورت عدم وجود کالای مورد نظر خود در لیست، میتوانید با پشتیبانی بازار چاپ ایران تماسبگیرید.