چند راهی برق

تا به حال برایتان پیش آمده است که بخواهید از چندین وسیله الکترونیک در کنار هم و همزمان استفاده کنید؟ اگر چنین شرایطی را تجربه کرده باشید بدون شک به اهمیت وسایلی همچونچند راهی برقهم واقف هستید. با پیشرفت فناوری و مدرن شدن ساختمان‌های امروزی، استفاده از وسایل پیشرفته و نوآورانه هم در خانه‌های ما افزایش پیدا کرده است. این روزها به هر خانه‌ای که سر بزنید وسایل برقی متعددی را خواهید دید که کنار هم دیگر چیده شده‌اند. این وسایل و تجهیزات برای کارکرد درست خود به منابعی همچون برق و پریز نیاز دارند. از آنجایی که نمی‌توان پریزهای متعددی در یک مکان واحد قرار داد افراد به دنبالچند راهی‌های برقمی‌روند. 

 

قبل از اینکه به فکرخرید محافظ و چندراهی برقباشید باید بدانید این وسایل چه هستند و چه کاری برایتان انجام می‌دهند. به زبان ساده، چند راهی‌ها تجهیزات پیشرفته و کاربردی هستند که پریزهای شما را به چندین پریز تبدیل می‌کنند تا منبع تغذیه متنوعی را برای وسایل مختلف‌تان فراهم آورند.

اگر در خانه یا محل کار خود پریز زیادی ندارید و در عین حال می‌خواهید از وسایل برقی متنوع همچون لپ تاپ، موبایل، تلویزیون در کنار هم استفاده کنید خرید چند راهی برق بهترین گزینه برایتان خواهد بود.

 

انواع چند راهی برق

به هنگام بررسیقیمت و خرید انواع چند راهی برقبهتر است گزینه‌های مختلف را بشناسید تا خرید بهتری داشته باشید. اگر سری به بازار یا فروشگاه‌های اینترنتی بزنید با انواع مختلفی از این وسایل مواجه خواهید شد که هر کدام از آن‌ها وظیفه خاصی دارند و نیاز ویژه‌ای را از شما برآورده می‌کنند. 

 

چند راهی برق با سیم و بدون سیم

چند راهی‌ها از لحاظ ساختار ظاهری خود به چندین نوع تقسیم بندی می‌شوند. از جمله این دسته بندی‌ها می‌توان به چند راهی با سیم و بدون سیم اشاره کرد. اگر فاصله وسایلی که قرار است از یک منبع برق بگیرند زیاد نیست می‌توانید از چند راهی بدون سیم استفاده کنید. در غیر اینصورت استفاده از چند راهی‌های با سیم گزینه بهتری خواهد بود.

 

چند راهی معمولی و صنعتی

 در میان دسته بندی‌های مختلفی که برایچند راهی برقوجود دارد معمولی یا صنعتی بودن آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. چندراهی‌های معمولی برای دستگاه‌هایی  به کار می‌روند که نیاز به برق زیادی ندارند و در زندگی روزمره‌مان استفاده می‌شوند.

اگر می‌خواهید از چند راهی در محیط‌های صنعتی استفاده کنید یا دستگاه پرمصرفی دارید خرید گزینه‌های صنعتی انتخاب بهتری خواهد بود. چندراهی صنعتی برای تامین برق لوازم پرمصرف مثل دستگاه صنعتی، ماشین لباسشویی، یخچال و فریزر به کار می‌رود.

 

محافظ و چندراهی برق چه تفاوتی با هم دارند؟

تا به حال از خودتان پرسیده‌ایدمحافظ و چندراهی برقچه تفاوت‌هایی با هم دارند؟ این دو دستگاه کاربردی اگرچه از لحاظ ظاهری شباهت‌های زیادی به هم دارند اما کارکرد متفاوتی در اختیارتان قرار می‌دهند. چندراهی دستگاهی است که پریز شما را به چندین پریز تبدیل می‌کند تا رساندن برق به دستگاه‌های مختلف ساده‌تر گردد.

در مقابل، محافظ دستگاهی است که در خود یک برد الکترونیکی دارد و با ایجاد تاخیر در ارسال برق از دستگاه‌ها و وسایل الکترونیک شما در برابر نوسانات برق محافظت می‌کند.

 

 نکاتی برای خرید چندراهی‌های برق

به هنگام بررسیلیست قیمت محافظ و چندراهی برقو خرید این لوازم کاربردی بهتر است فاکتورهای مختلفی را در نظر بگیرید. اولین و مهم‌ترین گزینه بررسیقیمت چندراهیاست. بر اساس بودجه‌ای که در اختیار دارید می‌توانید محصولات متنوعی که در بازار به فروش می‌رسد را بررسی کنید. اگر به دنبالخرید چندراهی برق ارزانهستید کیفیت را فدای قیمت نکنید و از محصولاتی که با کیفیت هستند بهره ببرید.

جنس محصول و طول سیم هم فاکتورهای دیگری است که به هنگامخرید چندراهی برقباید در نظر داشته باشید. چندراهی‌هایی که در بازار به فروش می‌رسند از محصولات مختلفی تهیه و تولید شده‌اند و طول سیم‌شان بر اساس نیاز شما متفاوت است.

در کنار همه این مواردی که بیان کردیم خرید از برندهای شناخته شده و معتبر به شما کمک می‌کند محصول با کیفیت‌تری داشته باشید و بتوانید از وسایل برقی‌تان به درستی محافظت کنید.

خرید اینترنتی چندراهی برق، با توجه به اطلاعات و جزئیات ارائه شده برای هر محصول دربازار چاپ ایرانامکان پذیر است. شما می‌توانید با ورود به صفحه‌ی اختصاصی هر محصول می‌توانید از مشخصات فنی و جزئیات فروش محصولات اطلاع بیابید.

در صورت عدم وجود کالای مورد نظر خود در لیست، میتوانید با پشتیبانی بازار چاپ ایران تماس بگیرید.